667 667 921 biuro@julbud.eu

Ściany, dach, strop – to elementy budynku, którym poświęcamy najwięcej uwagi. Stanowią one nie tylko element izolacji cieplnej odgradzającej wnętrze domu od warunków zewnętrznych ale także są same w sobie konstrukcją budynku.

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasze przegrody były wytrzymałe, trwałe a co również ważne ciepłe.  Poniżej znajdą Państwo przekroje ścian zewnętrznych, stropu jak i dachu. Chcemy Państwa zachęcić do przewijania strony byście mogli Państwo poznać wszystkie technologie przez nas stosowane.

Ściana domu prefabrykowanego ewoluowała wraz z kolejnymi budynkami. Naszym nadrzędnym celem jest jakość widziana z punktu widzenia izolacji termicznej jak też trwałości. 

Na rysunku mogą przeanalizować Państwo kolejne warstwy. Dla Państwa, użytkowników domu przez wiele lat, istotne pozostaną dwa elementy. Na naszej ścianie można powiesić lustro, obraz lub telewizor nie definiując  w czasie budowy jego położenia. Ściana jest sztywna jak w domu murowanym.

Nasza ściana doskonale izoluje. Nie będzie dla Państwa istotna temperatura na zewnątrz. Ściana będzie pracować jak bardzo sprawny izolator. Czy będziecie chcieli mieć Państwo ciepło zimą, czy zimno latem to właśnie ściana będzie elementem odgraniczającym Państwa od środowiska zewnętrznego.  Czy możliwe jest mieć taki sam komfort termiczny w namiocie?

Tak ale będzie kosztować to dużo energii by namiot ogrzać lub schłodzić. Jakość naszej ściany zapewnia niskie koszty utrzymania domu w przeciągu całego roku.

Dach domu jest równie ważny jak ściana choć pełni inną rolę. Będąc wspartym na ścianach izoluje dom od warunków atmosferycznych. Musi poradzić sobie z deszczem, śniegiem i słońcem.

Nasza konstrukcja dachu jest już sprawdzona na wielu budynkach. Jest sztywna i lekka by nie obciążać nadmiernie konstrukcji budynku a jednocześnie ciepła by spełniać się wspaniale w roli izolatora. Krycie blachą na rąbek stojący sprawia, iż estetyka budynku wzrasta. Wygląda on modnie i nowocześnie.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne i dokładamy starań by nasze dach były trwałe. Wykończenie dachu sprawia, iż pozostaje on bezobsługowy przez wiele lat.

Strop – jest elementem konstrukcyjnym domu gdyż spina ze sobą ściany, ale jest również przegrodą pomiędzy kondygnacjami. W praktyce zależy nam najbardziej na jego pracy  w funkcji podłogi piętra domu.

Ważne jest by ona była solidna i byście Państwo mieli prawdziwe w niej oparcie. Musi ona być sztywna, by nie uginać się pod stopami, by nie skrzypieć a co najważniejsze izolować dźwięk.