667 667 921 biuro@julbud.eu

Dom inteligentny / smart house – to często pojawiające się hasła. Czy dom może być naprawdę inteligentny, i po co mu ta inteligencja?

Dla nas najważniejszy jest komfort w Państwa domu. Komfort termiczny i komfort ekonomiczny. Zimą w domu ma być ciepło a latem chłodno a cały ten komfort ma nie rujnować Państwa portfela. Inteligencja domu jest nam potrzebna do tego by wspomnianym komfortem zarządzać. Montowany przez nas rekuperator jest programowalny i  może być sterowany przez internet. Ogrzewanie domu może być załączane tylko wtedy gdy jest potrzebne. Można zaprogramować by włączało się przed Państwa powrotem do domu by przywitać Was ciepłem i wyłączało się po Państwa wyjściu by nie ogrzewać domu gdy nikogo w nim nie ma. Można też podłączyć centralę do internetu i zdalnie zarządzać temperaturą w domu. 

Czy zdarzyło się Państwu kiedykolwiek wrócić wcześniej z zimowego wypadu na narty lub do rodziny? Nam tak. Powrót do wychłodzonego domu nie jest przyjemny, ale można tego uniknąć. Mając dom podłączony do internetu mogą Państwo wcześniej włączyć temperaturę komfortową w domu i przyjechać do już ciepłego domu. 

 

Porównanie kosztów użytkowania

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii roczny koszt utrzymania naszego domu wyniesie około 4000 zł. Nie ma drugiej takiej oferty !

Jeśli chcesz mieć dom tradycyjny z kotłownią na gaz czy ekogroszek  z kominami wentylacyjnymi przez które ucieka ciepło z domu to musisz liczyć się z wydatkiem około 11000 zł na rok. Nawet średnie mieszkanie w bloku to koszt około 12000 zł.

Różnica między naszą ofertą a zwykłymi budynkami to przynajmniej 7000 zł – dużo czy mało ? Po pięciu latach to różnica już około 40000 zł

A jeśli chcesz wziąć kredyt na dom to zobacz ile zostanie Ci miesięcznie w kieszeni wybierając naszą ofertę – minimum 600 zł

Jeśli zdecydują się Państwo na proponowany przez nas wariant nr 2 wraz z elektrownią słoneczną i studnią to koszty użytkowania domu spadną do niemal zera.