667 667 921 biuro@julbud.eu

Ekonomia, estetyka i ekologia

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii będziecie się Państwo cieszyć niskimi rachunkami.

Nasze rozwiązania zapewnią ochronę atmosfery by życie w domu było zgodne z naturą i zdrowe.

Szybkość i wygoda

Od podpisania umowy do wybudowania domu upłynie raptem parę miesięcy.

Dom to nie tylko dach nad głową. Dom jest miejscem, do którego będą Państwo wracać, dlatego musi się Państwu podobać, by powroty nie były koszmarem. Od miejsca, w którym on stoi zależy Państwa komfort życia. 

Dzięki 20 letniemu doświadczeniu w budownictwie energooszczędnym stworzyliśmy dom, który może spełnić Państwa oczekiwania.

Przestronność i funkcjonalność domu pozwala w pełni zagospodarować 140 m. kw. dostępnej powierzchni. Możliwość rozbudowy i indywidualnej adaptacji wyróżnia nasz projekt na tle konkurencji.

Nasza dom pozwala cieszyć się niskimi rachunkami za eksploatację dzięki wykorzystaniu pomp ciepła a wentylacja mechaniczna z wysokiej klasy filtrami sprawia, iż przebywając w swoim domu oddychasz zdrowym powietrzem wolnym od alergenów i smogu.

Dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej do ogrzania i wentylacji budynku dbasz o środowisko otaczające Ciebie i Twoją rodzinę.

Twój przyszły dom będzie Twoją dumą,

a Twoi sąsiedzi będą Ci zazdrościć.

Możemy zająć się wszystkimi formalnościami począwszy od wyboru Twojej wymarzonej działki po odbiór budynku przez Nadzór Budowlany. Twój czas wykorzystasz na urządzenie wnętrza swojego domu.

My wyprodukujemy dom w naszej fabryce i zmontujemy go na Twojej działce w miejscu, które nam wskażesz. Prefabrykacja domu to metoda zapewniająca dotrzymanie najbardziej rygorystycznych wymagań technologii byś Twoim domem mógł cieszyć się jak najdłużej.

Wystarczy, iż obejrzysz nasz budynek pokazowy a przekonasz się na własne oczy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego domu pokazowego w Krupiej Wólce w okolicy Piaseczna. Zobacz dom, w którym możesz zamieszkać, zastanów się czy chciałbyś go urządzić tak jak my to zrobiliśmy.